Willow Tree


Willow Tree

WILLOW TREE SUSAN LORDI

Сьюзан Лорді - відома американська художниця та скульптор, засновник бренду статуеток та ангелів Willow  Tree . Народилася американська художниця 1954 року в Beaver Falls (Бівер-Фолс), штат Пенсільванія, США. Susan  Lordi має нагороди за визначні досягнення, закінчила кілька університетів, отримала ступінь магістра образотворчих мистецтв у текстильному дизайні у 1993 році. Сьюзан Лорді входить до десятки найвідоміших та найталановитіших художників США. Її роботи з текстильного дизайну виставляються на міжнародному рівні.

Susan  Lordi відзначена у книзі художнього текстилю світу. У США художниця веде студію у Канзас-Сіті, штат Міссурі. Роботи Сьюзан Лорді опубліковано у художніх журналах, а також у музейних виставкових каталогах.

У 2000 році Susan Lordi створила лінію фігуративної скульптури Willow  Tree . Колекція фігурок Willow  Tree  користується популярністю у всьому світі. Завдяки мистецтву тонко передавати емоції та почуття за допомогою статуеток Willow  Tree , художниця створила серію статуеток «Сімейні цінності». Найпопулярнішими статуетками цієї колекції Willow  Tree  вважаються «Вагітна сім'я», «Разом», «Обіцянка», «Навколо Тебе», «Нас троє».

Натхнення, радість, любов, надія, захист, ніжність, доброта - це ті, людські почуття та емоції, які втілює Сьюзен Лорді у статуетках Willow  Tree .

Фігурки Willow  Tree  від Susan  Lordi - це відбита мить людського щастя: освідчення в коханні, народження дитини, букет квітів, свобода, захист, доброта, прихильність,

Сьюзан Лорді створює все нові та нові статуетки Willow  Tree , наповнені щирими почуттями та красою. Безликі ангели Willow Tree - зворушливий, наповнений добром і світлом, радістю та сердечністю подарунок, а також прикраса та затишок в інтер'єрі кожного будинку. Кожна статуетка Willow  Tree  упакована у гарну фірмову коробку, має серійний номер. До кожного ангела Willow  Tree  додається невелика листівка з посланням чи значенням фігурки.


Розгорнути

Ангел "Молитва" Willow Tree 26170

Ангел "Молитва" Willow Tree 26170...

Ангел Willow Tree "a tree, a prayer" / "Молитва" з посланням: Пусть кожен твій день буде сповнений силою, красою, спокоєм. Рисунок дерева на сукні фігурки - метафора сил, краси та світу. Це я..

1149.00 грн.

Декоративна підвіска "Lots of Love" Willow Tree

Декоративна підвіска "Lots of Love" Willow Tr...

Декоративна підвіска "Багато кохання" із посланням: "Завжди в моєму серці". Висота фігурки: 11 см. Матеріал: штучний камінь. Фірмова подарункова коробка...

795.00 грн.

Декоративна підвіска "Magnolia ornament" Willow Tree

Декоративна підвіска "Magnolia ornament" Will...

Декоративна підвіска "Magnolia ornament" Willow Tree з побажанням благословення, благополуччя та процвітання. Висота: 11 см. Матеріал: штучний камінь. Фірмова подарункова коробка...

795.00 грн.

Декоративна підвіска "Sunshine ornament" Willow Tree

Декоративна підвіска "Sunshine ornament" Will...

Декоративна підвіска "Sunshine ornament" Willow Tree. Висота з підвіскою: 14.5 см. Матеріал: штучний камінь. Фірмова подарункова коробка...

795.00 грн.

Декоративна підвіска "Пам'ять" / "Rememberence" Willow Tree

Декоративна підвіска "Пам'ять" / "Rememb...

Кожна фігурка Willow Tree – це розмова про найщиріші почуття любові, близькості, дружби. Декоративна підвіска "Пам'ять" з посланням "Надійно тримай теплі спогади у своєму серці".Висота без п..

795.00 грн.

Музична скринька "Дружба" Willow Tree

Музична скринька "Дружба" Willow Tree...

Музична скринька "Дружба" з посланням: "Ти мій друг назавжди".Мелодія: Вівальді, "Весна".Розмір: 13.5см. х13.5см. х 7 см...

2365.00 грн.

Різдвяний вертеп Greche Willow Tree 26106

Різдвяний вертеп Greche Willow Tree 26106...

Вертеп "Greche" Willow Tree для Різдвяної композиції. Виготовлений із дерева. Ручним розписом безсвинцевою фарбою. Складання з трьох частин, складається для зберігання. Розміри: 43 см. х 55 с..

4750.00 грн.

Скринька "Молитва про мир" Willow Tree

Скринька "Молитва про мир" Willow Tree...

Висота: 14 см.Матеріал: штучний камінь.Фірмова подарункова коробка...

1765.00 грн.

Скринька "Спогади мами та дочки" Willow Tree

Скринька "Спогади мами та дочки" Willow Tree...

Скринька спогадів мами та дочки з посланням: "Оберігати і плекати: дати крила, щоб злетіти". Розміри: висота 13.5 см, глибина 5 см, ширина 9 см. Фірмова подарункова коробка.Є незначні недолік..

1495.00 грн.

Скринька "Творчість народжується всередині" Willow Tree

Скринька "Творчість народжується всередині" W...

Неймовірно ніжна скринька Willow Tree "The Dancer", про танець, як творчість, що народжується всередині. Висота: 13 см. Матеріал: штучний камінь. Ручний розпис. Фірмова подарункова коробка...

1765.00 грн.

Скринька Тиха сила" Willow Tree

Скринька Тиха сила" Willow Tree

Скринька Тиха сила з послання : "Завжди поряд зі мною".Розміри: 11.5 х 9.5 х 11.5 см.Матеріал: штучний камінь...

1395.00 грн.

Показано з 1 по 11 із 115 (11 сторінок)