Новинка 2019 року від Willow Tree

На початку кожного року скульптор Сьюзан Лорді дивує шанувальників фігурок Willow Tree новими статуетками. 2019 рік – не виняток, і незабаром з'явиться у продажу статуетка «Everyday Blessings»/ «Щодня – благословення» з посланням: Нехай кожен день ви будете благословенні красою та чудесами.

Сукня та волосся статуетки прикрашають малюнки, усіяні золотом. Рослини, квіти, птахи, метелики та кругообіг сезонів позначають повсякденні земні благословення, які незмірно збагачують наше життя. Розпростерті обійми фігурки є універсальним жестом благословення та гостинності.

Сьюзан Лорді про свою нову роботу каже наступне: «У цій статуетці я хотіла відобразити природну красу, яка оточує нас. Краса, що зустрічається в природі, має перетворюючу силу. Навколо нас відбувається безліч маленьких чудес, і я вірю, що кожен день це благословення. Важливо навчитися бачити красу та чудеса у простих речах, радіти кожному дню, це є шлях до щастя».

Статуетка «Everyday Blessings» Willow Tree 2019 символізує дорогоцінні дари та благословення. Як подарунок або прикраса для дому статуетка завжди нагадає – дива трапляються!