Willow Tree


Willow Tree

WILLOW TREE SUSAN LORDI

Сьюзан Лорді - відома американська художниця та скульптор, засновник бренду статуеток та ангелів Willow  Tree . Народилася американська художниця 1954 року в Beaver Falls (Бівер-Фолс), штат Пенсільванія, США. Susan  Lordi має нагороди за визначні досягнення, закінчила кілька університетів, отримала ступінь магістра образотворчих мистецтв у текстильному дизайні у 1993 році. Сьюзан Лорді входить до десятки найвідоміших та найталановитіших художників США. Її роботи з текстильного дизайну виставляються на міжнародному рівні.

Susan  Lordi відзначена у книзі художнього текстилю світу. У США художниця веде студію у Канзас-Сіті, штат Міссурі. Роботи Сьюзан Лорді опубліковано у художніх журналах, а також у музейних виставкових каталогах.

У 2000 році Susan Lordi створила лінію фігуративної скульптури Willow  Tree . Колекція фігурок Willow  Tree  користується популярністю у всьому світі. Завдяки мистецтву тонко передавати емоції та почуття за допомогою статуеток Willow  Tree , художниця створила серію статуеток «Сімейні цінності». Найпопулярнішими статуетками цієї колекції Willow  Tree  вважаються «Вагітна сім'я», «Разом», «Обіцянка», «Навколо Тебе», «Нас троє».

Натхнення, радість, любов, надія, захист, ніжність, доброта - це ті, людські почуття та емоції, які втілює Сьюзен Лорді у статуетках Willow  Tree .

Фігурки Willow  Tree  від Susan  Lordi - це відбита мить людського щастя: освідчення в коханні, народження дитини, букет квітів, свобода, захист, доброта, прихильність,

Сьюзан Лорді створює все нові та нові статуетки Willow  Tree , наповнені щирими почуттями та красою. Безликі ангели Willow Tree - зворушливий, наповнений добром і світлом, радістю та сердечністю подарунок, а також прикраса та затишок в інтер'єрі кожного будинку. Кожна статуетка Willow  Tree  упакована у гарну фірмову коробку, має серійний номер. До кожного ангела Willow  Tree  додається невелика листівка з посланням чи значенням фігурки.


Розгорнути

Ангел "Молитва" Willow Tree 26170

Ангел "Молитва" Willow Tree 26170...

Ангел Willow Tree "a tree, a prayer" / "Молитва" з посланням: Пусть кожен твій день буде сповнений силою, красою, спокоєм. Рисунок дерева на сукні фігурки - метафора сил, краси та світу. Це я..

1149.00 грн.

Декоративна підвіска "Lots of Love" Willow Tree

Декоративна підвіска "Lots of Love" Willow Tr...

Декоративна підвіска "Багато кохання" із посланням: "Завжди в моєму серці". Висота фігурки: 11 см. Матеріал: штучний камінь. Фірмова подарункова коробка...

795.00 грн.

Декоративна підвіска "Magnolia ornament" Willow Tree

Декоративна підвіска "Magnolia ornament" Will...

Декоративна підвіска "Magnolia ornament" Willow Tree з побажанням благословення, благополуччя та процвітання. Висота: 11 см. Матеріал: штучний камінь. Фірмова подарункова коробка...

795.00 грн.

Декоративна підвіска "Sunshine ornament" Willow Tree

Декоративна підвіска "Sunshine ornament" Will...

Декоративна підвіска "Sunshine ornament" Willow Tree. Висота з підвіскою: 14.5 см. Матеріал: штучний камінь. Фірмова подарункова коробка...

795.00 грн.

Декоративна підвіска "Пам'ять" / "Rememberence" Willow Tree

Декоративна підвіска "Пам'ять" / "Rememb...

Кожна фігурка Willow Tree – це розмова про найщиріші почуття любові, близькості, дружби. Декоративна підвіска "Пам'ять" з посланням "Надійно тримай теплі спогади у своєму серці".Висота без п..

795.00 грн.

Музична скринька "Дружба" Willow Tree

Музична скринька "Дружба" Willow Tree...

Музична скринька "Дружба" з посланням: "Ти мій друг назавжди".Мелодія: Вівальді, "Весна".Розмір: 13.5см. х13.5см. х 7 см...

2365.00 грн.

Різдвяний вертеп Greche Willow Tree 26106

Різдвяний вертеп Greche Willow Tree 26106...

Вертеп "Greche" Willow Tree для Різдвяної композиції. Виготовлений із дерева. Ручним розписом безсвинцевою фарбою. Складання з трьох частин, складається для зберігання. Розміри: 43 см. х 55 с..

4750.00 грн.

Скринька "Молитва про мир" Willow Tree

Скринька "Молитва про мир" Willow Tree...

Висота: 14 см.Матеріал: штучний камінь.Фірмова подарункова коробка...

1765.00 грн.

Скринька "Спогади мами та дочки" Willow Tree

Скринька "Спогади мами та дочки" Willow Tree...

Скринька спогадів мами та дочки з посланням: "Оберігати і плекати: дати крила, щоб злетіти". Розміри: висота 13.5 см, глибина 5 см, ширина 9 см. Фірмова подарункова коробка.Є незначні недолік..

1495.00 грн.

Скринька Тиха сила" Willow Tree

Скринька Тиха сила" Willow Tree

Скринька Тиха сила з послання : "Завжди поряд зі мною".Розміри: 11.5 х 9.5 х 11.5 см.Матеріал: штучний камінь...

1395.00 грн.

Статуетка "Abudance"/ "Достаток" від Susan Lordi Willow Tree Enesco

Статуетка "Abudance"/ "Достаток" ві...

Статуетка "Abudance"/ "Достаток" від Susan Lordi - це побажання достатку, добробуту та кохання. Бренд: Demdaco Висота: 14 см. Статуетка Willow Tree «Многа» з посланням «Так багато кохання!..

1149.00 грн.

Показано з 1 по 11 із 115 (11 сторінок)