Goebel

Goebel

Німецька компанія Гебель (Goebel) була заснована Францом Детлеффом (Franz Detleff) та Вільямом Гебелем (William Goebel) у місті Руденталь у 1871 році. На даний момент власниками компанії є шосте покоління Гебель. Сьогодні фарфорові вироби Goebel відомі усьому світу.

Бездоганна якість, ручний розпис, використання справжнього золота в прикрасі виробів Goebel робить статуетки, вази та посуд Goebel предметом мистецтва та товаром вищого класу.

Особливою популярністю користується колекція Goebel Artis Orbis – картини на порцеляні за мотивами робіт знаменитих художників, таких як Густав Клімт, Вінсент Ваг Гог, Альфонс Муха, Едгар Дега, Клод Моне, Огюст Ренуар.

Картини на порцеляні Goebel – це унікальні вироби ручної роботи, а також справжня цінність для колекціонерів. Колекція є предметами інтер'єру: фарфорові вази Goebel, посуд Goebel, свічники Goebel, фарфорові статуетки Goebel.

У нашому магазині представлені новинки колекції Artis Orbis, це порцелянові вази, порцелянові кружки, келихи та чайники за мотивами картин Густава Клімта "Поцілунок", "Дерево Життя", "Юдіф". Німецька порцеляна Goebel – це вироби винятково найвищої якості. Порцеляна Goebel відзначена фірмовим тавром, а також додає до виробу паспорт із зазначенням персонального номера. Вироби з порцеляни Goebel – розкішний подарунок, що дарує емоції захоплення!


Немає жодного товару даного виробника.