Santoro London

Santoro London

Мила і приваблива дівчинка Gorjuss народилася, як результат творчості художниці з Шотландії Сюзан Вулкотт (Suzanne Woolcott), і через не так багато часу буквально підірвала європейський ринок. Дівчинка Горджус на всіх малюнках зображена в мінімалістичному стилі з кількома ключовими деталями, які роблять її образ унікальним. Незважаючи на те, що на обличчі Горджус видно лише очі, художниця відмінно передає емоції героїні за допомогою нахилу голови, волосся, пози і колірної гами малюнка, що розвиваються.

Своїми роботами Сюзан Вулкотт волає до джерела добра і світла – дитині всередині нас. Адже у дорослому житті нам іноді так не вистачає дитячої безпосередності та безтурботності. Ілюстрації з дівчинкою Gorjuss відображають те, як Suzanne Woolcott бачить світ, будучи натхненною дитячою щирістю, музикою, природою та випадково побаченими образами. Кожен образ Горджус неповторний у вираженні емоцій та почуттів, вона буває веселою та сумною, допитливою та здивованою, кумедною та задумливою.

Відомий британський бренд Santoro London відкрив для себе роботи художниці Сюзан Вулкот у 2008 році та запустив першу лінійку продукції з Gorjuss. Серія аксесуарів Gorjuss Санторо Лондо виявилася дуже успішною – чарівні дрібнички полюбив увесь світ і в даний час Санторо Лондон випускає більше 1200 різноманітних продуктів з милим чином дівчинки Горджус. Аксесуари Санторо Лондон Горджус представлені в 48 країнах світу, серію Santoro London Gorjuss можна купити і в Україні. Аксесуари Gorjuss купити у Києві Ви можете у наших магазинах, або замовити через інтернет-магазин.

У нашому магазині представлені найрізноманітніші аксесуари Santoro London Gorjuss: блокноти Gorjuss, чохли для окулярів Santoro London, косметички Gorjuss, сумки Gorjuss, чашки Gorjuss, статуетки Gorjuss, гаманці Gorjuss і безліч інших цікавих речей, якими Ви можете радувати своїх життя.


Аксесуари Santoro London Gorjuss зачарували справжніх леді по всьому світу, а значить – це ідеальний вибір як незабутній, практичний і дуже милий подарунок, як для маленької, так і для дорослої жінки.

Сьюзен Вулкотт (Suzanna Woolcott) - шотландська художниця, що народилася в Глазго в 1977 році. Вона одружена, у неї троє дітей і чарівна кішка. Велику частину часу художниця проводить у своїй майстерні з горою паперу, олівцем та створює свої чудові портрети під звуки улюбленої музики. Сюзанну завжди цікавила робота у портретному жанрі. Кілька років вона працювала художником-портретистом. Сюзанна ніколи не думала, що стане відомим художником. Нині вона успішний ілюстратор.

У 2005 році художниця разом із чоловіком Грантом створила Горджус (Gorjuss) – художній бренд із чарівними дівчатками у смугастих шкарпетках та різними аксесуарами (наприклад: тварини, парасольки, кульки та ін.). Художниця малює дівчаток з темним довгим волоссям, милим і чарівним, з тонкими руками і ногами. На ляльковому обличчі Горджус видно лише очі. Очі не великі, розплющені, як у ляльки, а дві маленькі крапки. Це зовсім не заважає нам відчувати її емоційний стан. Воно передається за допомогою пози, легкого нахилу голови, волосся, що розвівається, навколишнього пейзажу. У картинах використовуються різні відтінки кольорів: рожевий, червоний рубін, синій сапфір, зелене море. Все це для того, щоб зрозуміти тему кохання, наївності, мрії.

Кожен образ Gorjuss є алегорією і за ним ховається сенс та якась історія. Малюючи Gorjuss, Сьюзен розповідає про те, що пережила і як жила в дитинстві, змушує вдуматися в назву кожної ілюстрації: Тому, щоб розкрити зміст картини, ляльки не мають виразів обличчя і вся увага буде привернена до інших елементів картини. У її мінімалістичних та зворушливих малюнках відчувається сум про втрачену дитячу наївність, а також надія, що всупереч усьому в нас живе дитина – джерело добра та світла.

Немає жодного товару даного виробника.